Uitslagen 2019

Dartvereniging de Bommel



Uitslag Kerstkoppel 22 december 2019


1e: Rob Smit en Nico de Wit

2e: Job en Indy

3e: Rick Teekamp en Erwin Teekamp


Best of the rest:


1e: Simon en Robert

2e: Maikel Wonder en Jon Bakker

3e: Mike en Leon


180: Anne Deen


Hoogste Finish: Sander Hink 110, Job 108, Daan Bakker 96, Maikel Wonder 95



--------------------------------------------------------------------------------------


Uitslagen Single 501 6 zaterdag 16 november 2019


1e: Hans Zegel

2e: Menno Jansen

3e: Kees Overwijk


Best of the rest:


1e: Eric Bruintjes

2e: Raymond van Zwam

3e: Jon Bakker



180: Menno Jansen 2x, Jon Bakker, Gerard van den Berg, Ron Kortekaas


Hoogste Finish: Raymond van Zwam 112, Gerard van den Berg 102, Menno Jansen 100, Rob Smit 97, Davy Schoen 88 


Snelste leg: Menno Jansen 14 darts


--------------------------------------------------------------------------------------------



Uitslag Koppeltoernooi 19 oktober 2019


1e: Jeroen van der Vliet en Rick Pennings

2e: Guylian van den Bosch en Davy Schoen

3e: Nico van den Berg en Hans Zegel


Best of the Rest:

1e: Jacqueline van den Berg en John Vierveijzer

2e: Ronald van der Weide en Gerard van den Berg

3e: Jayden en Roy Jagersma


180: Davy, Rick en Gerard 


HF: Jacqueline 100, Jeroen 95


--------------------------------------------------------------------------------------------



Uitslag single toernooi 21 september 2019


1e: Mike van den Wijngaard

2e: Dimitry Wielders

3e: Jon Bakker en Jeffrey de Keijzer


Best of the rest:


1e: Eric Bruintjes

2e: Gerard van den Berg

3e: Sanne Otgaar en Roy Jagersma


180: Eric Bruintjes 2x, Jeffrey de Keizer 2x, John Vierveijzer, Mike van den Wijngaard, Dimitry Wielders


Hoogste Finisch: Jon Bakker 114, Gerard van den Berg 112


--------------------------------------------------------------------------------------------


 

Uitslag 15e Korte Broeken toernooi 24 augustus 2019

1e: Eric en Dennis

2e: Hans en Nico

3e: Robert en Edwin

4e: Richard en Ron


 Best of the rest:


1e: Koen en Ruud

2e: Andrea en Jacqueline

3e: Debby en Mandy

4e: Patricia en Harm


 180: Hans Zegel 2x, Eric Bruintjes 2x


Hoogste Finisch: Ron van de Kamp 114, Richard Boukes 112, Gerard van den Berg 110, Koen Berbee 96 en 94, Sonja van der Velde 88.


--------------------------------------------------------------------------------------------



Uitslagen koppeltoernooi 501 zaterdag 11 mei 2019



1e: Arcangelo en Massimo

2e: Davey Schoen en Rick Pennings

3e: Melvin van Stralen en Rick Vos


Best of the rest


1e: Jacqueline van den Berg en John Vierveijzer

2e: Raymond van Zwam en Ron Kortekaas

3e: Gudy Steenvoorden en Erik Jansen



180: Rob Smit, Massimo, Rick Vos, Rick Pennings


Hoogste Finish: Massimo 121, Rob Smit 107, Melvin van Stralen 100 



--------------------------------------------------------------------------------------------


Uitslagen Single 501 6 zaterdag 6 april 2019


1e: Sebastiaan van 't Voort

2e: Davey Schoen

3e: John Vierveijzer

3e: Guylian van den Bosch


Best of the rest

1e: Chantal Zwaan

2e: Edwin Kouseband

3e: Gudy Steenvoorden

3e: Roy Jagersma


180: Sebastiaan van 't Voort 3x, Tanno IJssels 2x, Guylian van den Bosch 2x, Chantal Zwaan 1x, Paul Dings 1x, Luciano 1x

Hoogste Finish: Guylian van den Bosch 145, Davey Schoen 142, Jacqueline van den Berg 120, Jacqueline van den Berg 119, Ron Kortekaas 95, Gerard van den Berg 90, Davey Schoen 85, Davey Schoen 81, Ab van den Berg 80, Roy Jagersma 74 

Snelste leg: Guylian van den Bosch 12 darts, Sebastiaan van 't Voort 15 darts, 15 darts, 16 darts, Rob Smit 15 darts. 



--------------------------------------------------------------------------------------------


Uitslagen Carnavals koppel za 2 maart 2019


Poule Doorzakken:

Nico en Hans 10 punten

Erik en Gudy 5 punten

The reaper and the non 1 punt


Poule Alaaf

Menno en Jon 8 punten

Cornelis en Marco 7 punten

The Grillmasters 1 punt


Poule Pils

Gerard en Roy 8 punten

Jacqueline en Andrea 6 punten

Female Body Inspectors 4 punten


Poule "Er staat een paard in de gang" (Halve finale)

Andrea en Jacqueline 6 punten

Menno en Jon 5 punten

Erik en Gudy 2 punten


Poule " 'k Heb hele grote bloemkolen" (Halve finale)

Gerard en Roy 7 punten

Cornelis en Marco 5 punten

Nico en Hans 2 punten


Poule "Hallo allemaal,wat fijn dat je er bent!" (BOTR)

1e Female Body Inspectors

2e The Grillmasters

3e The Reaper and the Non


Finale:

Andrea en Jacqueline - Gerard en Roy 1-3


 Hoogste Finish; Raymond van Zwam 108, Cornelis Hoep 101




----------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslagen Single 9 februari 2019


1e: Erwin Teekamp

2e: Gerard van den Berg

3e: Piet Stoop en Eric Bruintjes



Best of the rest poule:


1e: Dennis

2e: Raymond van Zwam

3e: Maikel Wonder en Ron Kortekaas


 

180: Gerard van den Berg 3x
Piet Stoop, Eric Bruintjes, Rick Teekamp


Hoogste Finisch: Ronald van der Weide 89 


--------------------------------------------------------------------------------------


Uitslagen 301 DIDO 20 januari 2019

 

1e: Gerard van den Berg

2e: Wim Harms

3e: Ronald van der Weide

3e: Ron van der Kamp

 

Best of the rest poule:

1e: John Vierveijzer

2e: Erwin Teekamp

3e: Raymond van Zwam

3e: Jacqueline van den Berg

 

180: Gerard van den Berg

Hoogste Finisch: Kees Overwijk 143, Gerard van den Berg 120